VVJ - valjakkoajokilpailut 25.04.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 25.04.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.04.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 valjakkoa
  • Ohjastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan
  • Ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Noviisi yhdistetty yksilöille 30/30 TT
    2. Noviisi yhdistetty yksilöille 30/30 TT
    3. Vaativa yhdistetty yksilöille 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla VVJ291-300 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. Noviisi yhdistetty yksilöille
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683
    2. Siuri (VRL-11290) - Kettulan Sirenna VH15-018-2608
    3. Luciana K. (VRL-14307) - Klothilde
    4. Creimeide (VRL-06904) - Valentino's Theodora VH16-017-0135
    5. Creimeide (VRL-06904) - Bruni VH15-017-0467
    6. Sylvester (VRL-00483) - Harmonian Kinuskissa VH16-018-0630
    7. Ireth (VRL-03777) - Mifalei's Sarkograf EST VH00-093-2228
    8. Creimeide (VRL-06904) - Marshmallow Woohoo! VH15-177-0075
    9. Petri (VRL-09141) - Tiran Davood
    10. Luciana K. (VRL-14307) - Dörthe M
    11. Siuri (VRL-11290) - Kuunkehrä VH15-018-1679
    12. naakka (VRL-10345) - Hattifnattar VH16-017-0072
    13. Petri (VRL-09141) - Sachinwala
    14. Petri (VRL-09141) - Miniume LEX
    15. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779
    16. annika n (VRL-10352) - Wyat Kittydance
    17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Elvina VH15-018-2581
    18. Luciana K. (VRL-14307) - Vibke Liselotte
    19. Pierre (VRL-10531) - Stacksa
    20. Inna (VRL-05322) - Toxic Mushroom YO! VH15-017-0094
    21. Sylvester (VRL-00483) - Gall Sydänsuruja VH00-017-4115
    22. Anniina N. (VRL-09182) - Kujeiletko Keskenäsi VH15-018-1962
    23. annika n (VRL-10352) - Wyat Flow Glow
    24. Sylvester (VRL-00483) - LS Cap Ital Robin VH13-017-0462
    25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
    26. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613
    27. annika n (VRL-10352) - Wyat Royce Phantom
    28. tvisha (VRL-01671) - Tervalan Leonart VH16-018-0199
    29. naakka (VRL-10345) - Wyat Nerida VH16-017-0114
    30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina VH16-018-0057

    2. Noviisi yhdistetty yksilöille
    1. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538
    3. Siuri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki
    4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
    5. Siuri (VRL-11290) - Mörkövaaran Vionella VH16-018-0605
    6. tvisha (VRL-01671) - Tinjami VH16-018-0364
    7. Sylvester (VRL-00483) - Myrskylintu
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
    9. Pierre (VRL-10531) - Kaino-Vieno VH15-018-2059
    10. Creimeide (VRL-06904) - Elfengård Zaazenach VH15-028-0354
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459
    12. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Outolintu VH16-018-0919
    13. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tuikku VH16-018-0491
    14. Creimeide (VRL-06904) - Lando v.d. Zanneshof VH15-017-0742
    15. Sylvester (VRL-00483) - Myskyisä VH16-018-0797
    16. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782
    17. Luciana K. (VRL-14307) - Waltraud
    18. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Koralli VH16-018-0518
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Bruichladdich VH16-026-0025
    20. Siuri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama
    21. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nippa Nappa VH15-018-0782
    22. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872
    23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
    24. Petri (VRL-09141) - Shalyawa Lymie
    25. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    26. Petri (VRL-09141) - Sake Beistean
    27. Sylvester (VRL-00483) - Outo Vai Ei VH16-018-0817
    28. Petri (VRL-09141) - Inga
    29. Luciana K. (VRL-14307) - Drava vom Belves
    30. Luciana K. (VRL-14307) - Schöne Livia

    3. Vaativa yhdistetty yksilöille
    1. Lashrael (VRL-12379) - Pixiedust
    2. Lashrael (VRL-12379) - My Sparkling Shadow
    3. Ireth (VRL-03777) - Nimileikki VH12-018-0389
    4. Creimeide (VRL-06904) - Wyat Sugar Snow VH15-017-0787
    5. Petri (VRL-09141) - Dieter Lymie
    6. Ireth (VRL-03777) - Hazienda Prime VH15-031-0355
    7. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva VH16-018-0475
    8. Sylvester (VRL-00483) - Pastara v.d. Duren VH15-040-0172
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Baltimore v.d. Hoog VH16-040-0021
    10. Jenny (VRL-12948) - Jäkäläinen Hurmapolkka VH16-018-0838
    11. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Preoreoron VH15-017-0741
    12. Melina (VRL-11408) - Glitter Puff VH15-244-0023
    13. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
    14. Petri (VRL-09141) - Elfreda Mitze
    15. Petri (VRL-09141) - Dietmar Moriz
    16. Pierre (VRL-10531) - Riikinnevan Huijjaus VH15-018-2063
    17. Ireth (VRL-03777) - Aidan Syrup Temple VH15-035-0146
    18. Inna (VRL-05322) - Zorine Fair VH16-155-0004
    19. tvisha (VRL-01671) - Minerva VH16-018-0880
    20. Pierre (VRL-10531) - Parodian Haiku
    21. Loci (VRL-12679) - Montalbano
    22. Pierre (VRL-10531) - 7th Sin Spider VH16-066-0015
    23. Melina (VRL-11408) - Trahaearn VH16-025-0011
    24. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Katli VH16-018-0899
    25. Creimeide (VRL-06904) - Wyat Joyelle VH16-017-0133
    26. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503
    27. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417
    28. Sylvester (VRL-00483) - Unen Saattelema VH16-018-0248
    29. Lashrael (VRL-12379) - Impressivo Fabietna I
    30. Sylvester (VRL-00483) - Pena VH12-102-0014