KRJ - kouluratsastuskilpailut 07.04.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 07.04.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.03.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 40/40 TT
    2. Helppo B 40/40 TT
    3. Helppo A 40/40 TT
    4. Helppo A 40/40 TT
    5. Vaativa B 40/40 TT
    6. Vaativa B 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KRJ951-960 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. naakka (VRL-10345) - Hey Valentin VH16-069-0004
    2. dookie (VRL-04373) - Adrian Picar VH16-089-0002
    3. dookie (VRL-04373) - Valheen Repäys VH14-018-1201
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
    5. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Suru Makuna
    6. honeythief (VRL-08852) - Betelgeuse
    7. Sylvester (VRL-00483) - Sylvin Suklaasydän
    8. Sylvester (VRL-00483) - Runon Rusina VH16-018-0003
    9. Jannica (VRL-04799) - Mewian Denley VH15-024-0178
    10. Creimeide (VRL-06904) - Elfengård Gamrahm VH15-028-0287
    11. HM (VRL-00096) - No Bananas Feig
    12. Jannica (VRL-04799) - Vanity's Wondering Who AD VH14-102-0037
    13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vimla VH16-018-0293
    14. honeythief (VRL-08852) - Caramel Mocha
    15. honeythief (VRL-08852) - Nutmeg Mocha
    16. Uppe (VRL-11253) - Laurenz B
    17. Creimeide (VRL-06904) - Mic Ufo VH11-237-0007
    18. dookie (VRL-04373) - Halkojatar VH16-018-0210
    19. Uppe (VRL-11253) - Niityn Milda
    20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veluuri VH16-018-0295
    21. Jannica (VRL-04799) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
    22. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
    23. Maitaip (VRL-10990) - Sagavik Lilia VH16-053-0018
    24. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Aleksus
    25. Jannica (VRL-04799) - Mewian Maxwell VH15-024-0176
    26. dookie (VRL-04373) - Untamo Unipossu VH16-018-0261
    27. Maitaip (VRL-10990) - Skarens Nellie VH15-028-0341
    28. Creimeide (VRL-06904) - Flight Time SH VH15-164-0032
    29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily
    30. naakka (VRL-10345) - Winterkiss
    31. Maitaip (VRL-10990) - Vidrun av Bjørkdal VH16-053-0022
    32. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
    33. naakka (VRL-10345) - Asmaraa al Najya VH15-003-0100
    34. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
    35. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
    36. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
    37. Ninni H. (VRL-05766) - Kulkurivalssi
    38. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064
    39. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Rhianydd VH15-024-0162
    40. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026

    2. Helppo B
    1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026
    2. Maitaip (VRL-10990) - Skarens Nellie VH15-028-0341
    3. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Suru Makuna
    4. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073
    5. Sylvester (VRL-00483) - Sylvin Suklaasydän
    6. naakka (VRL-10345) - Winterkiss
    7. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Nelli-Noora
    8. Jannica (VRL-04799) - Vanity's Wondering Who AD VH14-102-0037
    9. dookie (VRL-04373) - Halkojatar VH16-018-0210
    10. honeythief (VRL-08852) - Betelgeuse
    11. Ninni H. (VRL-05766) - Kulkurivalssi
    12. Milja (VRL-00692) - Kaunon Riemueetu VH15-018-2395
    13. dookie (VRL-04373) - Adrian Picar VH16-089-0002
    14. Jannica (VRL-04799) - Mewian Denley VH15-024-0178
    15. Uppe (VRL-11253) - Niityn Milda
    16. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Aleksus
    17. honeythief (VRL-08852) - Caramel Mocha
    18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veluuri VH16-018-0295
    19. Jannica (VRL-04799) - Dumfries Araminta VH15-026-0144
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
    21. Maitaip (VRL-10990) - Vidrun av Bjørkdal VH16-053-0022
    22. Creimeide (VRL-06904) - Doppelganger Arr VH15-164-0033
    23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vimla VH16-018-0293
    24. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512
    25. HM (VRL-00096) - No Bananas Feig
    26. Creimeide (VRL-06904) - Elfengård Gamrahm VH15-028-0287
    27. Uppe (VRL-11253) - Laurenz B
    28. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Rhianydd VH15-024-0162
    29. Jannica (VRL-04799) - Mewian Maxwell VH15-024-0176
    30. dookie (VRL-04373) - Untamo Unipossu VH16-018-0261
    31. naakka (VRL-10345) - Asmaraa al Najya VH15-003-0100
    32. dookie (VRL-04373) - Valheen Repäys VH14-018-1201
    33. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
    34. naakka (VRL-10345) - Hey Valentin VH16-069-0004
    35. Maitaip (VRL-10990) - Sagavik Lilia VH16-053-0018
    36. Sylvester (VRL-00483) - Runon Rusina VH16-018-0003
    37. honeythief (VRL-08852) - Nutmeg Mocha
    38. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Reivi VH15-018-2064
    39. Creimeide (VRL-06904) - Elfen Porrelth VH15-063-0018
    40. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lily

    3. Helppo A
    1. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Haamusuukko
    2. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Thessera VH15-057-0046
    3. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Marijaana
    4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tarmo
    5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi
    6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli
    7. dookie (VRL-04373) - Haamuilija HV VH15-018-2572
    8. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512
    9. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Halla VH16-018-0021
    10. Maitaip (VRL-10990) - Ikshana Vind VH15-050-0058
    11. Cirus (VRL-12925) - Ajasta Ikuisuuteen VH16-018-0447
    12. Sylvester (VRL-00483) - Rh Valkyyria VH05-018-0502
    13. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa
    14. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466
    15. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Jippu VH16-018-0001
    16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Retale VH16-018-0002
    17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Dandelia VH15-018-1459
    18. Cirus (VRL-12925) - Viehättävän Säihke VH16-018-0341
    19. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Hipsutus VH15-018-1997
    20. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    21. Sylvester (VRL-00483) - Mörkövaaran Sikuriini VH14-018-1933
    22. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
    23. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-2598
    24. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
    25. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312
    26. yama. (VRL-01328) - Kuukarin Lööperi
    27. yama. (VRL-01328) - Kuha on Varaani
    28. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502
    29. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Manaus VH15-018-2245
    30. dookie (VRL-04373) - Haamuvalo VH15-018-2203
    31. dookie (VRL-04373) - Wiherkankaan Ruiskaunokki VH15-018-1771
    32. Jannica (VRL-04799) - Tycroes Moon Dust VH14-022-0050
    33. Milja (VRL-00692) - Turmeltajan Hassel VH15-018-2652
    34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias
    35. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262
    36. Creimeide (VRL-06904) - Glenwood Sailor VH15-022-0056
    37. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Alfydae VH15-057-0039
    38. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319
    39. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459
    40. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160

    4. Helppo A
    1. dookie (VRL-04373) - Wiherkankaan Ruiskaunokki VH15-018-1771
    2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tarmo
    3. tvisha (VRL-01671) - Huvin Tornado VH16-018-0466
    4. tvisha (VRL-01671) - Ruskasaaren Lola VH16-018-0562
    5. Jannica (VRL-04799) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
    6. Milja (VRL-00692) - Turmeltajan Hassel VH15-018-2652
    7. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312
    8. Jannica (VRL-04799) - Tycroes Moon Dust VH14-022-0050
    9. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Narri VH16-018-0264
    10. dookie (VRL-04373) - Haamuilija HV VH15-018-2572
    11. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Marijaana
    12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Limelli
    13. yama. (VRL-01328) - Kuha on Varaani
    14. Jenny (VRL-12948) - Hymnin Tuttifrutti VH16-018-0414
    15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mystiikka VH16-018-0459
    16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kulo-Matias
    17. Sylvester (VRL-00483) - Rh Valkyyria VH05-018-0502
    18. Jannica (VRL-04799) - Nore Maniélla VH14-217-0006
    19. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilho VH16-018-0205
    20. Cirus (VRL-12925) - Ajasta Ikuisuuteen VH16-018-0447
    21. Cirus (VRL-12925) - Viehättävän Säihke VH16-018-0341
    22. Sylvester (VRL-00483) - Mörkövaaran Sikuriini VH14-018-1933
    23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Romi
    24. Cirus (VRL-12925) - Talvitonttu VH15-018-2598
    25. yama. (VRL-01328) - Kuukarin Lööperi
    26. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Haamusuukko
    27. Creimeide (VRL-06904) - Glenwood Sailor VH15-022-0056
    28. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Thessera VH15-057-0046
    29. Jannica (VRL-04799) - Blue Heaven VH14-006-0256
    30. dookie (VRL-04373) - Haamuvalo VH15-018-2203
    31. Maitaip (VRL-10990) - Ikshana Vind VH15-050-0058
    32. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502
    33. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Utuinen VH16-018-0086
    34. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Dandelia VH15-018-1459
    35. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
    36. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319
    37. Maitaip (VRL-10990) - Vind's Alfydae VH15-057-0039
    38. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Hipsutus VH15-018-1997
    39. Ninni H. (VRL-05766) - Nesseomisa
    40. Creimeide (VRL-06904) - GW Creidhne VH15-035-0262

    5. Vaativa B
    1. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Fried de Lux VH14-013-0086
    2. Ireth (VRL-03777) - Twinkle Song Spider VH16-013-0054
    3. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Tiinu
    5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Alma VH16-018-0458
    6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias
    7. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572
    8. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600
    9. Melina (VRL-11408) - Runon Severi VH15-018-0014
    10. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla
    11. Sylvester (VRL-00483) - Rosenhof Selma VH15-021-0474
    12. Ninni H. (VRL-05766) - Vaniman Supernova VH16-018-0577
    13. Ghousti X (VRL-00536) - Tuiskulan Theodorus VH15-040-0106
    14. dookie (VRL-04373) - Varjosoturi VH15-018-2648
    15. Kics (VRL-05293) - Synonym to Shadow VH16-244-0007
    16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla
    17. Jannica (VRL-04799) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
    18. dookie (VRL-04373) - Valhe Valkeus VH15-018-2649
    19. dookie (VRL-04373) - Hymnin Sopimaton VH16-018-0083
    20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Damion
    21. Melina (VRL-11408) - Kelmi-Jelmeri VH16-018-0478
    22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lanttipeli VH16-018-0082
    23. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Sisu
    24. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix
    25. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057
    26. HM (VRL-00096) - Gainsbourg
    27. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654
    28. Sylvester (VRL-00483) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605
    29. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503
    30. Sylvester (VRL-00483) - Myrskyisä
    31. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni
    32. Jenny (VRL-12948) - Huuliharppukostaja VH16-018-0490
    33. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Hurmatar VH16-018-0290
    34. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise
    35. Sylvester (VRL-00483) - Kirveltäjän Jali
    36. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542
    37. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501
    38. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060
    39. Jannica (VRL-04799) - Luckys Like a Pryer VH15-012-0049
    40. Jenny (VRL-12948) - Seljasaaren Jalomieli VH16-018-0291

    6. Vaativa B
    1. Jenny (VRL-12948) - Seljasaaren Jalomieli VH16-018-0291
    2. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501
    3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Topias
    4. Ireth (VRL-03777) - Murhayön Kirkastus VH16-018-0456
    5. Sylvester (VRL-00483) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605
    6. Kics (VRL-05293) - Synonym to Shadow VH16-244-0007
    7. Ninni H. (VRL-05766) - Ventoksen Tossunalla
    8. Maitaip (VRL-10990) - Bhadrang Vind VH15-050-0060
    9. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Verinen Paroni
    10. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Fried de Lux VH14-013-0086
    11. dookie (VRL-04373) - Hymnin Sopimaton VH16-018-0083
    12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Damion
    13. Melina (VRL-11408) - Runon Severi VH15-018-0014
    14. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Alma VH16-018-0458
    15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lanttipeli VH16-018-0082
    16. Jannica (VRL-04799) - Romantic Royce AD VH15-003-0023
    17. Melina (VRL-11408) - Kelmi-Jelmeri VH16-018-0478
    18. dookie (VRL-04373) - Varjosoturi VH15-018-2648
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Vaniman Supernova VH16-018-0577
    20. Jannica (VRL-04799) - Luckys Like a Pryer VH15-012-0049
    21. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Harmonian Piraatti VH15-018-1654
    23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Halla
    24. Ireth (VRL-03777) - Twinkle Song Spider VH16-013-0054
    25. Ninni H. (VRL-05766) - Rajattoman Tiinu
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572
    27. Ghousti X (VRL-00536) - Tuiskulan Theodorus VH15-040-0106
    28. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542
    29. Sylvester (VRL-00483) - Rosenhof Selma VH15-021-0474
    30. Jenny (VRL-12948) - Huuliharppukostaja VH16-018-0490
    31. yama. (VRL-01328) - Nietoksen Bellatrix
    32. Uppe (VRL-11253) - Mörkövaaran Sisu
    33. dookie (VRL-04373) - Valhe Valkeus VH15-018-2649
    34. Maitaip (VRL-10990) - Ehimaya Vind VH15-050-0057
    35. Uppe (VRL-11253) - Runon Halise
    36. Sylvester (VRL-00483) - Kirveltäjän Jali
    37. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Hurmatar VH16-018-0290
    38. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503
    39. Sylvester (VRL-00483) - Myrskyisä
    40. HM (VRL-00096) - Gainsbourg