KRJ - kouluratsastuskilpailut 09.02.2016

Yleistä

Päivämäärä 09.02.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.01.2016
Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
Järjestyspaikka Mörkövaara
Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyt arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset

  • Luokkiin max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Sama ratsukko saa osallistua kahteen eri luokkaan
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tvisha@luukku.com
  • Otsikolla KRJ861-870 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. Maitaip (VRL-10990) - Greta VH12-028-0191
    2. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173
    3. Penelopeia (VRL-10625) - Perjantain Ikuisuuslupaus VH02-018-1422
    4. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Kevätrulla VH15-018-0645
    5. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Aeron VH15-024-0126
    6. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
    7. Jenny (VRL-12948) - Likan Limetti VH15-018-1673
    8. lottis (VRL-13831) – Pickhills Periwinkle VH14-027-0028
    9. tvisha (VRL-01671) - Bradan O'Hay
    10. Emmi (VRL-12192) - Windper SSA
    11. lottis (VRL-13831) – Meldra VH01-017-4991
    12. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018
    13. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Kultainen VH15-018-2651
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139
    15. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute
    16. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610
    17. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Elmo VH15-018-2286
    18. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Kuisma VH15-018-223
    19. Emmi (VRL-12192) - Bandit F
    20. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087
    21. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Ruskarulla VH15-018-1992
    22. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243
    23. loci (VRL-12679) - Eion Baiste VH15-035-0234
    24. naakka (VRL-10345) - Sahara Sunshine VH15-003-0555
    25. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona
    26. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778
    27. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346
    29. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius VH15-018-2639
    30. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468

    2. Helppo B
    1. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346
    2. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610
    3. loci (VRL-12679) - Eion Baiste VH15-035-0234
    4. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Kultainen VH15-018-2651
    5. Jenny (VRL-12948) - Lakean Tähtisade VH15-018-1733
    6. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute
    7. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087
    8. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778
    9. tvisha (VRL-01671) - Bradan O'Hay
    10. Emmi (VRL-12192) - Windper SSA
    11. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Aeron VH15-024-0126
    12. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Ruskarulla VH15-018-1992
    13. naakka (VRL-10345) - Sahara Sunshine VH15-003-0555
    14. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
    15. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018
    16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilhelmiina VH15-018-2300
    17. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Kromi VH15-018-1791
    18. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Kevätrulla VH15-018-0645
    19. Penelopeia (VRL-10625) - Perjantain Ikuisuuslupaus VH02-018-1422
    20. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173
    21. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius VH15-018-2639
    22. lottis (VRL-13831) – Meldra VH01-017-4991
    23. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona
    24. Emmi (VRL-12192) - Bandit F
    25. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842
    26. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468
    27. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139
    29. Maitaip (VRL-10990) - Greta VH12-028-0191
    30. lottis (VRL-13831) – Pickhills Periwinkle VH14-027-0028

    3. Helppo A
    1. loci (VRL-12679) - Felissa v.d. Zelos VH15-029-0607
    2. Maitaip (VRL-10990) - Seremonia VH15-018-2260
    3. lottis (VRL-13831) - Avengen Honeydrop VH14-027-0088
    4. Christine (VRL-12184) - DD's Final Fantasy VH14-011-0004
    5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Unikeiju VH15-018-1789
    6. Jenny (VRL-12948) - Harmonian Tosimies VH15-018-1793
    7. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777
    8. Penelopeia (VRL-10625) - Koston Punahilkka VH12-018-0970
    9. Siuri (VRL-11290) - Bettiina BAM VH15-018-1843
    10. Christine (VRL-12184) - Casanova VH15-044-0219
    11. Maitaip (VRL-10990) - Taaleri VH15-018-2261
    12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pikku-Ruhtinas VH15-018-1623
    13. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Ajattara VH15-018-1737
    14. naakka (VRL-10345) - Synd Tallulah VH15-035-0261
    15. vaapu. (VRL-00193) - Wadelman Kuiskaus
    16. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Ruhtinatar VH15-018-1836
    17. lottis (VRL-13831) – Revonhännän Melinda VH14-027-0109
    18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Suklaahumu
    19. naakka (VRL-10345) - RWR Dashing Cuddlebug VH15-078-0010
    20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veerti VH15-018-1622
    21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ihme
    22. vaapu. (VRL-00193) - Liinaharjan Misteli
    23. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Keikari VH15-018-1635
    24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina
    25. loci (VRL-12679) - Arthur v.d. Zelos VH15-029-0606
    26. vaapu. (VRL-00193) - Kullan Vieno-Neiti
    27. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Kasirola VH15-018-1841
    28. Christine (VRL-12184) - Final Royal Surprise VH15-012-0398
    29. Loci (VRL-12679) - Odenelle v.d. Zelos VH15-029-0620
    30. lottis (VRL-13831) - Roscoff Paddington VH13-027-0229

    4. Helppo A
    1. naakka (VRL-10345) - RWR Dashing Cuddlebug VH15-078-0010
    2. loci (VRL-12679) - Felissa v.d. Zelos VH15-029-0607
    3. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777
    4. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Keikari VH15-018-1635
    5. Christine (VRL-12184) - Final Royal Surprise VH15-012-0398
    6. Jenny (VRL-12948) - Haavelaakson Ainoa VH15-018-2393
    7. vaapu. (VRL-00193) - Metsäkartanon Hopia
    8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina
    9. Siuri (VRL-11290) - Bettiina BAM VH15-018-1843
    10. naakka (VRL-10345) - Synd Tallulah VH15-035-0261
    11. Christine (VRL-12184) - DD's Final Fantasy VH14-011-0004
    12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ihme
    13. lottis (VRL-13831) – Revonhännän Melinda VH14-027-0109
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Suklaahumu
    15. Maitaip (VRL-10990) - Pastorintytär VH15-018-2502
    16. Maitaip (VRL-10990) - Bhikha Raziq VH15-050-0030
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rakkaustarina VH15-018-1650
    18. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Nuutti VH15-018-1738
    19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vekseli
    20. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Kasirola VH15-018-1841
    21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtijuova VH15-018-1651
    22. Penelopeia (VRL-10625) - Koston Punahilkka VH12-018-0970
    23. lottis (VRL-13831) - Avengen Honeydrop VH14-027-0088
    24. lottis (VRL-13831) - Roscoff Paddington VH13-027-0229
    25. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Kepponen VH15-018-1835
    26. Christine (VRL-12184) - Casanova VH15-044-0219
    27. Maitaip (VRL-10990) - Yngvildr VH15-053-0242
    28. vaapu. (VRL-00193) - Huvitutin Verneri
    29. Loci (VRL-12679) - Odenelle v.d. Zelos VH15-029-0620
    30. loci (VRL-12679) - Arthur v.d. Zelos VH15-029-0606