KRJ - kouluratsastuskilpailut 02.02.2016

Yleistä

Päivämäärä 02.02.2016
Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.01.2016
Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
Järjestyspaikka Mörkövaara
Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyt arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset

  • Luokkiin max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Sama ratsukko saa osallistua kahteen eri luokkaan
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Helppo B 30/30 TT
    2. Helppo B 30/30 TT
    3. Helppo A 30/30 TT
    4. Helppo A 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tvisha@luukku.com
  • Otsikolla KRJ861-870 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

  • Osallistujat

    1. Helppo B
    1. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Ruskarulla VH15-018-1992
    2. loci (VRL-12679) - Eion Baiste VH15-035-0234
    3. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona
    4. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute
    5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Elmo VH15-018-2286
    6. naakka (VRL-10345) - Sahara Sunshine VH15-003-0555
    7. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243
    8. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610
    9. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Kevätrulla VH15-018-0645
    10. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018
    11. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468
    12. Penelopeia (VRL-10625) - Perjantain Ikuisuuslupaus VH02-018-1422
    13. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346
    14. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
    15. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842
    16. lottis (VRL-13831) – Pickhills Periwinkle VH14-027-0028
    17. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173
    18. Jenny (VRL-12948) - Likan Limetti VH15-018-1673
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139
    20. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087
    21. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Kuisma VH15-018-223
    22. Emmi (VRL-12192) - Windper SSA
    23. tvisha (VRL-01671) - Bradan O'Hay
    24. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778
    25. lottis (VRL-13831) – Meldra VH01-017-4991
    26. Emmi (VRL-12192) - Bandit F
    27. Maitaip (VRL-10990) - Greta VH12-028-0191
    28. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius VH15-018-2639
    29. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Aeron VH15-024-0126
    30. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Kultainen VH15-018-2651

    2. Helppo B
    1. Siuri (VRL-11290) - Hämyveden Mirna VH15-018-1610
    2. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Kevätrulla VH15-018-0645
    3. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778
    4. Penelopeia (VRL-10625) - Helmirenttu VH15-018-2468
    5. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018
    6. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
    7. Maitaip (VRL-10990) - Vnd Aeron VH15-024-0126
    8. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139
    9. tvisha (VRL-01671) - Daireann v. Wgute
    10. Siuri (VRL-11290) - Vaniman Emmitti VH15-018-1842
    11. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Kromi VH15-018-1791
    12. Penelopeia (VRL-10625) - Rajattoman Rajariina VH11-018-1087
    13. tvisha (VRL-01671) - Raláin Catriona
    14. Emmi (VRL-12192) - Bandit F
    15. Jenny (VRL-12948) - Lakean Tähtisade VH15-018-1733
    16. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173
    17. Maitaip (VRL-10990) - Greta VH12-028-0191
    18. tvisha (VRL-01671) - Bradan O'Hay
    19. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346
    20. Maitaip (VRL-10990) - Rikstens Herleifr VH15-053-0243
    21. naakka (VRL-10345) - Sahara Sunshine VH15-003-0555
    22. Emmi (VRL-12192) - Windper SSA
    23. lottis (VRL-13831) – Pickhills Periwinkle VH14-027-0028
    24. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilhelmiina VH15-018-2300
    25. lottis (VRL-13831) – Meldra VH01-017-4991
    26. Penelopeia (VRL-10625) - Perjantain Ikuisuuslupaus VH02-018-1422
    27. loci (VRL-12679) - Mörkövaaran Ruskarulla VH15-018-1992
    28. Siuri (VRL-11290) - Aarian Rikenius VH15-018-2639
    29. loci (VRL-12679) - Eion Baiste VH15-035-0234
    30. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Kultainen VH15-018-2651

    3. Helppo A
    1. vaapu. (VRL-00193) - Kullan Vieno-Neiti
    2. Christine (VRL-12184) - Final Royal Surprise VH15-012-0398
    3. lottis (VRL-13831) - Avengen Honeydrop VH14-027-0088
    4. Christine (VRL-12184) - Casanova VH15-044-0219
    5. naakka (VRL-10345) - RWR Dashing Cuddlebug VH15-078-0010
    6. Christine (VRL-12184) - DD's Final Fantasy VH14-011-0004
    7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina
    8. naakka (VRL-10345) - Synd Tallulah VH15-035-0261
    9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ihme
    10. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Kasirola VH15-018-1841
    11. vaapu. (VRL-00193) - Liinaharjan Misteli
    12. Maitaip (VRL-10990) - Lähteikön Ruhtinatar VH15-018-1836
    13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Pikku-Ruhtinas VH15-018-1623
    14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Suklaahumu
    15. lottis (VRL-13831) – Revonhännän Melinda VH14-027-0109
    16. Penelopeia (VRL-10625) - Koston Punahilkka VH12-018-0970
    17. Siuri (VRL-11290) - Bettiina BAM VH15-018-1843
    18. Maitaip (VRL-10990) - Taaleri VH15-018-2261
    19. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Unikeiju VH15-018-1789
    20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veerti VH15-018-1622
    21. vaapu. (VRL-00193) - Wadelman Kuiskaus
    22. loci (VRL-12679) - Arthur v.d. Zelos VH15-029-0606
    23. loci (VRL-12679) - Felissa v.d. Zelos VH15-029-0607
    24. Loci (VRL-12679) - Odenelle v.d. Zelos VH15-029-0620
    25. Maitaip (VRL-10990) - Seremonia VH15-018-2260
    26. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Ajattara VH15-018-1737
    27. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777
    28. Jenny (VRL-12948) - Harmonian Tosimies VH15-018-1793
    29. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Keikari VH15-018-1635
    30. lottis (VRL-13831) - Roscoff Paddington VH13-027-0229

    4. Helppo A
    1. vaapu. (VRL-00193) - Metsäkartanon Hopia
    2. naakka (VRL-10345) - RWR Dashing Cuddlebug VH15-078-0010
    3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ihme
    4. Christine (VRL-12184) - Casanova VH15-044-0219
    5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Kepponen VH15-018-1835
    6. lottis (VRL-13831) – Revonhännän Melinda VH14-027-0109
    7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Suklaahumu
    8. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777
    9. vaapu. (VRL-00193) - Huvitutin Verneri
    10. Christine (VRL-12184) - DD's Final Fantasy VH14-011-0004
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina
    12. Christine (VRL-12184) - Final Royal Surprise VH15-012-0398
    13. naakka (VRL-10345) - Synd Tallulah VH15-035-0261
    14. Maitaip (VRL-10990) - Pastorintytär VH15-018-2502
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtijuova VH15-018-1651
    16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Nuutti VH15-018-1738
    17. Loci (VRL-12679) - Odenelle v.d. Zelos VH15-029-0620
    18. Maitaip (VRL-10990) - Yngvildr VH15-053-0242
    19. Siuri (VRL-11290) - Fiktion Keikari VH15-018-1635
    20. loci (VRL-12679) - Felissa v.d. Zelos VH15-029-0607
    21. Jenny (VRL-12948) - Haavelaakson Ainoa VH15-018-2393
    22. lottis (VRL-13831) - Avengen Honeydrop VH14-027-0088
    23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vekseli
    24. loci (VRL-12679) - Arthur v.d. Zelos VH15-029-0606
    25. lottis (VRL-13831) - Roscoff Paddington VH13-027-0229
    26. Siuri (VRL-11290) - Bettiina BAM VH15-018-1843
    27. Maitaip (VRL-10990) - Bhikha Raziq VH15-050-0030
    28. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Kasirola VH15-018-1841
    29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rakkaustarina VH15-018-1650
    30. Penelopeia (VRL-10625) - Koston Punahilkka VH12-018-0970