KERJ - kenttäratsastuskilpailut 10.02.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 10.02.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 23.01.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille) 26/30 TT
    2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TT
    3. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KERJ901-910 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. Aloittelijaluokka
    1. miivi (VRL-13320) - Omavika VH16-018-1563
    2. Jannica (VRL-04799) - Channel LAC VH16-017-0266
    3. miivi (VRL-13320) - Erika von Dryft VH16-029-0196
    4. Cherry (VRL-12299) - Furry Terry VH16-046-0120
    5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
    6. Cherry (VRL-12299) - Tiny Disaster VH16-017-0533
    7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Halla-Aave VH17-018-0096
    8. miivi (VRL-13320) - Salatapa
    9. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Bruinir
    10. Creimeide (VRL-06904) - Ryker v.d Gateaway
    11. Eerika (VRL-14392) - A.D. Panda VH06-017-3327
    12. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Kinaasi VH16-018-2807
    13. Pierre (VRL-10531) - E.T. Voluutti VH16-018-2752
    14. dookie (VRL-04373) - Valhe Valkeus VH15-018-2649
    15. Jannica (VRL-04799) - KW Awel VH14-024-0236
    16. dookie (VRL-04373) - Lumoloihtu VH16-018-2315
    17. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
    18. tvisha (VRL-01671) - Dyantha’s Irokey VH16-046-0101
    19. Eerika (VRL-14392) - Viherniityn Lilja VH06-017-1115
    20. Hapero (VRL-06115) - Sudensielu VH16-018-1590
    21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Dimonan Diminuendo VH06-017-8860
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherry Blossom Party MO VH14-017-0461
    23. Pierre (VRL-10531) - Likane Voitto VH15-018-0246
    24. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Nelia VH16-053-0170
    25. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Aasa VH16-017-0476
    26. tvisha (VRL-01671) - Wyat Merry Twinkle Toes VH16-017-0580

    2. Helppo
    1. PJ (VRL-14469) - Miimos
    2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Minessa VH17-018-0102
    3. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Uninuttu VH16-018-2403
    4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Miekkalilja
    5. miivi (VRL-13320) - Pärren Nipin Napin VH15-018-1684
    6. miivi (VRL-13320) - Kaaso
    7. Veera Ruusula (VRL-14299) - Runo-Taika VH16-018-2532
    8. VP (VRL-14355) - Tyhjätasku VH16-018-2641
    9. Cherry (VRL-12299) - Complete Misery VH16-043-0050
    10. davis (VRL-10105) - Genheit Ihsan VH16-003-0302
    11. Veera Ruusula (VRL-14299) - Petäjän Ujopiimä
    12. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Kapinasielu VH16-018-2405
    13. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728
    14. Cherry (VRL-12299) - Trouble Forever VH16-012-0348
    15. Cherry (VRL-12299) - Nallekarkki VH16-018-2782
    16. Sonja.P (VRL-06588) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Katvekallas
    18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Marmori VH16-018-2614
    19. Anniina N. (VRL-09182) - Anffin Nokkonen VH15-018-1395
    20. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Wesuvius VH16-018-2404
    21. VP (VRL-14355) - Nokihelmi VH16-018-2693
    22. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Little Prince VH12-022-0150
    23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Monsuuni VH16-018-2662
    24. Hapero (VRL-06115) - Vähäpellon Nuutti VH16-018-2592
    25. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Varjonuotti VH16-018-2787
    26. Veera Ruusula (VRL-14299) - Mörkövaaran Talviyö VH17-018-0126
    27. dookie (VRL-04373) - Täyskuukuvitelma VH16-018-0209
    28. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Härvääjä VH16-018-2635
    30. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Nokturno

    3. CIC1
    1. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin VH15-018-2459
    2. miivi (VRL-13320) - Jopelo VH15-018-1690
    3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    4. Sussu (VRL-12636) - Sotaherra
    5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Elovena VH16-018-2538
    6. Sonja.P (VRL-06588) - Adanné Last Memory VH04-035-9403
    7. Lissu T. (VRL-12701) - Hiimuisen Ihana
    8. Cherry (VRL-12299) - Näkinkenkä VH16-018-2478
    9. Veera Ruusula (VRL-14299) - Voittopoika VH16-018-2054
    10. Sussu (VRL-12636) - Viisikon Valööri VH15-018-0674
    11. Cherry (VRL-12299) - Bounce Boy VH16-027-0178
    12. Cherry (VRL-12299) - Next Move VH16-031-0902
    13. Veera Ruusula (VRL-14299) - Tuiksulan Jaloritari VH16-018-2121
    14. VP (VRL-14355) - Voituuve VH16-018-2751
    15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Hippiäinen VH17-018-0119
    16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Talvikki VH16-018-2525
    17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jevinia VH17-018-0004
    18. Sonja.P (VRL-06588) - Labyrint Amaryllix VH13-035-0132
    19. Sussu (VRL-12636) - Gin Voinskij VH12-001-0768
    20. miivi (VRL-13320) - Fiktion Komia VH15-018-1685
    21. Lissu T. (VRL-12701) - Lumilempi
    22. davis (VRL-10105) - Dondarrion Mark VH17-029-0024
    23. sarqquu (VRL-04374) - Spyashchaya Krasavitsa VH15-039-0090
    24. Lissu T. (VRL-12701) - Hirttovalkea
    25. sarqquu (VRL-04374) - Priton Klavdiya
    26. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ukon Wilhelmiina VH16-018-1493
    27. sarqquu (VRL-04374) - Devushka Yemn VH15-039-0005
    28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Haltija VH16-018-2785
    29. Sonja.P (VRL-06588) - Olson Wire pKH VH16-027-0153
    30. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Valtikka VH17-018-0078