KERJ - kenttäratsastuskilpailut 20.11.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 20.11.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.10.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Tutustumisluokka (avoin kaikille) 35/40 TT
    2. Helppo (avoin kaikille) 40/40 TT
    3. CIC1 (avoin kaikille) 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KERJ821-830 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. Tutustumisluokka
    1. tvisha (VRL-01671) - Riemu-Ninja VH16-018-2090
    2. tvisha (VRL-01671) - Rapanhapakko VH16-018-2169
    3. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
    4. turjake (VRL-07415) - Harmonian Tipulainen
    5. Beeko (VRL-10767) - Kaunon Hihkaus VH16-018-0961
    6. VP (VRL-14355) - Ventoksen Huligaani VH15-018-2410
    7. Jannica (VRL-04799) - Pencalow Coco VH14-022-0144
    8. turjake (VRL-07415) - Kultalinnan Voikukka
    9. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kultaruusu VH16-018-1910
    10. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Prinssinakki
    11. Beeko (VRL-10767) - Hengenvaaran Ginevra VH16-018-0691
    12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Mösiöö Seppo
    13. Sonja.P (VRL-06588) - Voltur FRA
    14. VP (VRL-14355) - Fiktion Charmi VH16-018-2104
    15. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Univana VH16-018-1401
    16. Sonja.P (VRL-06588) - Nerywick Fandango
    17. Tuulia T. (VRL-00084) - Renanssi VH14-018-0575
    18. Jannica (VRL-04799) - Vanity's Wondering Who AD VH14-102-0037
    19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Kristallijumala
    20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri VH16-018-1099
    21. turjake (VRL-07415) - Tipupartio
    22. Jannica (VRL-04799) - French Kiss Rewa VH16-057-0003
    23. VP (VRL-14355) - Kaamoskaiho VH16-018-2082
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
    25. VP (VRL-14355) - Ruisjoen Riiva VH16-018-1694
    26. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Artturi VH16-018-0941
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vattupuskan Hihittäjä VH16-018-2283
    28. Sonja.P (VRL-06588) - Hjördis Ylva SWE
    29. Beeko (VRL-10767) - Huvitutin Pärsky VH16-018-0688
    30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aavetyttö
    31. Milja (VRL-00692) - Mörkövaaran Karmelia VH16-018-1112
    32. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069
    33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Elävä Nukke
    34. Tuulia T. (VRL-00084) - Eryl Llefain VH06-022-4680
    35. Sonja.P (VRL-06588) - Nine Clouds Noir

    2. Helppo
    1. Jannica (VRL-04799) - Maplepath's You-Know-Who VH16-023-0021
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tinjami VH06-018-5383
    3. Beeko (VRL-10767) - Hattuvaaran Puuhapete VH16-018-0690
    4. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo
    5. Lea M. (VRL-13652) - Jalavan Kimalle VH16-018-2194
    6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Husaari VH16-018-1434
    7. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Wanton Eze VH12-053-0160
    8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Karmiina VH16-018-1993
    9. Jannica (VRL-04799) - Bethesda Wilde Ollie VH13-022-0129
    10. turjake (VRL-07415) - Käkisalmen Muppe
    11. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334
    12. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
    13. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
    14. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rivena VH16-018-1402
    15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Leijonella VH11-018-0249
    16. Beeko (VRL-10767) - Syrjän Laalaa
    17. turjake (VRL-07415) - Sallan Helmi
    18. VP (VRL-14355) - Kuurakas VH16-018-1811
    19. felissa (VRL-04000) - Pärren Ansalanka VH15-018-0779
    20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel
    21. Sonja.P (VRL-06588) - Ponytime Nico VH03-057-8901
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Leiskuri VH16-018-0129
    23. VP (VRL-14355) - Hopeasointu VH16-018-2326
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
    25. Beeko (VRL-10767) - Harmonian Juolevi VH16-018-0403
    26. VP (VRL-14355) - Surumurros VH16-018-2215
    27. Jannica (VRL-04799) - Mewian Denley VH15-024-0178
    28. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Mistelli VH16-018-2325
    29. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Little Prince VH12-022-0150
    30. Lea M. (VRL-13652) - Overloadin Frank VH16-018-1697
    31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Täytehevonen
    32. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
    33. Beeko (VRL-10767) - Lumiloitsu VH16-018-0404
    34. Milja (VRL-00692) - Sannin Arina
    35. turjake (VRL-07415) - Viipurin Väinö
    36. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Surusävel VH16-018-2332
    37. turjake (VRL-07415) - Aron Paronitar
    38. felissa (VRL-04000) - Vähäpellon Tulihumu
    39. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427
    40. tvisha (VRL-01671) - Vinhapolkka VH16-018-2420

    3. CIC1
    1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Liljaana VH16-018-0180
    2. Iida (VRL-12244) - Remmelt Dam VH15-036-0009
    3. Lea M. (VRL-13652) - Tuiskulan Salvia VH16-018-1978
    4. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578
    5. Oresama (VRL-02753) - Veljeni Rottamieli
    6. felissa (VRL-04000) - Lumikuningas VH16-018-1806
    7. felissa (VRL-04000) - Karhumetsän Karpalo VH16-018-2174
    8. Kida (VRL-08368) - Dark Shadow Lyon xx
    9. tvisha (VRL-01671) - Metsänhaltija VH16-018-2372
    10. turjake (VRL-07415) - Kilkenny Ziva
    11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260
    12. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
    13. turjake (VRL-07415) - Castlelyons Conifee
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
    15. turjake (VRL-07415) - Castlelyons Raeneris
    16. eepu (VRL-03745) - Paylor VH14-006-0252
    17. Sonja.P (VRL-06588) - Medéja ox
    18. turjake (VRL-07415) - Castlelyons Wicked Is Good
    19. Sonja.P (VRL-06588) - Shafali al Najya
    20. Lea M. (VRL-13652) - Fiktion Ajattara VH14-018-0874
    21. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
    22. Oresama (VRL-02753) - Erinheimon Muskettianubis
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Houdini VH16-018-1693
    25. Oresama (VRL-02753) - Red Alert VH15-031-0384
    26. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Spraymaali VH14-018-0072
    27. Beeko (VRL-10767) - Mörkövaaran Paju VH16-018-0510
    28. Lea M. (VRL-13652) - Haavelaakson Väinö VH16-018-1539
    29. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542
    30. Oresama (VRL-02753) - Monsieur Koivuniemi
    31. tvisha (VRL-01671) - Kuningaskettu VH16-018-2371
    32. Kida (VRL-08368) - Passion Lyon xx
    33. Beeko (VRL-10767) - Tuiskulan Leimu VH16-018-0692
    34. Beeko (VRL-10767) - Viisikon Kauhukersa VH16-018-0945
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
    36. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
    37. VP (VRL-14355) - Raitaviikari VH16-018-2022
    38. tvisha (VRL-01671) - Pusuhippa VH16-018-2374
    39. Beeko (VRL-10767) - Vaniman Voskiitti VH16-018-0689
    40. Jannica (VRL-04799) - Herkkähetken Juhlapusu VH14-018-0071