KERJ - kenttäratsastuskilpailut 14.10.2016

Yleistä

  • Päivämäärä 14.10.2016
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 04.10.2016
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. Aloittelijaluokka (avoin kaikille) 11/30 TT
    2. Harrasteluokka (avoin kaikille) 18/30 TT
    3. Tutustumisluokka (avoin kaikille) 19/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla KERJ781-790 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. Aloittelijaluokka
    1. Emmu (VRL-08154) - Marydenes Hilary VH14-027-0240
    2. Sonja.P (VRL-06588) - Ågot Stina SWE
    3. Emmu (VRL-08154) - Mundhill King Arthur VH14-027-0332
    4. tvisha (VRL-01671) - Leixcip Cirein VH16-046-0081
    5. tvisha (VRL-01671) - Bubblebox Cirein VH16-017-0413
    6. Emmu (VRL-08154) - Rodhouse Red Dream VH14-027-0241
    7. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
    8. Sonja.P (VRL-06588) - Wikipédia FRA
    9. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia VH16-046-0088
    10. Siguri (VRL-11290) - Tunturitiera VH16-018-2142
    11. Siguri (VRL-11290) - Kasimir B

    2. Harrasteluokka
    1. Sonja.P (VRL-06588) - Voltur FRA
    2. Emmu (VRL-08154) - Untuvapilven Red Riviera VH16-027-0130
    3. VP (VRL-14355) - Runon Armas VH16-018-1653
    4. tvisha (VRL-01671) - Rapanhapakko VH16-018-2169
    5. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Nelia VH16-053-0170
    6. Sonja.P (VRL-06588) - Nine Clouds Noir
    7. Siguri (VRL-11290) - Revan Ikaros VH16-018-2139
    8. Siguri (VRL-11290) - Melian Atlas VH16-018-2140
    9. Hapero (VRL-06115) - Sudensielu VH16-018-1590
    10. Siguri (VRL-11290) - Korpikiera VH16-018-2131
    11. Hapero (VRL-06115) - Vilunkivoitto VH16-018-2103
    12. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hurmio VH16-018-1746
    13. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri VH16-018-1099
    14. Sonja.P (VRL-06588) - Hjördis Ylva SWE
    15. Emmu (VRL-08154) - Mister Haddock VH15-027-0033
    16. Emmu (VRL-08154) - Jefton's Bettie VH16-027-0137
    17. VP (VRL-14355) - Hattuvaaran Säveltuokio VH16-018-1747
    18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173

    3. Tutustumisluokka
    1. tvisha (VRL-01671) - Riemu-Ninja VH16-018-2090
    2. Ninni H. (VRL-05766) - Töppöne VH16-018-1411
    3. dookie (VRL-04373) - Tervatassu VH16-018-1269
    4. VP (VRL-14355) - Kaamoskaiho VH16-018-2082
    5. Siguri (VRL-11290) - Oskar VH16-018-2141
    6. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
    7. VP (VRL-14355) - Ventoksen Huligaani VH15-018-2410
    8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ujopiimä VH16-018-1336
    9. Hapero (VRL-06115) - Ventoksen Kalakaveri VH16-018-1702
    10. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kultaruusu VH16-018-1910
    11. Sonja.P (VRL-06588) - Grigori Vissarion ox
    12. Siguri (VRL-11290) - Tarusoturi VH16-018-1604
    13. tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069
    14. Sonja.P (VRL-06588) - Col. Musgrove GW VH16-029-0137
    15. VP (VRL-14355) - Fiktion Charmi VH16-018-2104
    16. dookie (VRL-04373) - Valhe Valkeus VH15-018-2649
    17. kahakka (VRL-14404) - Viikuna VH16-018-1823
    18. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Nanna VH16-018-1628
    19. dookie (VRL-04373) - Nanetta VH16-018-1591