ERJ - esteratsastuskilpailut 29.03.2018

Yleistä

  • Päivämäärä 29.03.2018
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.02.2018
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. 110cm 40/40 TT
    2. 110cm 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla ERJ531-540 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. 110cm
    1. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    2. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    3. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    5. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    6. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    7. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    9. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150
    10. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    11. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    12. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    13. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    14. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    15. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    16. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    17. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    18. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    19. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    21. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    22. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    23. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
    25. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    26. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    27. Tuulia T. (VRL-00084) - Riekontorpan Sävellahja VH17-018-0947
    28. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
    30. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    31. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    32. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    33. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    34. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    35. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
    37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    38. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    39. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    40. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760

    2. 110cm
    1. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    2. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    3. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    4. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    5. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    6. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    7. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    8. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
    9. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    10. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    12. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    14. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    15. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    16. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    19. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    20. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    21. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    22. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    23. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    24. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    25. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    26. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    27. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    28. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
    30. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    31. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-005
    33. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
    34. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    35. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    36. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    37. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
    38. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    39. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    40. miivi (VRL-13320) - Valonsäde