ERJ - esteratsastuskilpailut 27.03.2018

Yleistä

  • Päivämäärä 27.03.2018
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.02.2018
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. 110cm 40/40 TT
    2. 110cm 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla ERJ531-540 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. 110cm
    1. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    2. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    3. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    4. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    5. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    6. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    8. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    9. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    10. Tuulia T. (VRL-00084) - Riekontorpan Sävellahja VH17-018-0947
    11. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
    12. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150
    13. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    14. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    15. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    16. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    17. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
    19. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    20. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    21. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    22. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    23. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    24. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    25. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    28. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    29. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    30. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    31. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    32. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    33. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    35. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    36. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    37. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
    38. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    39. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    40. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi

    2. 110cm
    1. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
    3. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    6. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    7. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    8. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    9. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    10. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    11. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    13. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-005
    14. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    15. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    16. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    17. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    18. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    19. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    20. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    21. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    22. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    23. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    24. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
    26. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    27. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
    28. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
    30. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    31. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    32. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    33. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    34. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    35. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    36. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    37. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    38. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    39. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    40. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde