ERJ - esteratsastuskilpailut 25.03.2018

Yleistä

  • Päivämäärä 25.03.2018
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.02.2018
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. 110cm 40/40 TT
    2. 110cm 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla ERJ531-540 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. 110cm
    1. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    2. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    3. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    5. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    6. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    7. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    8. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    9. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    10. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    11. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    13. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    14. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    15. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Riekontorpan Sävellahja VH17-018-0947
    17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    18. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    19. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    20. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    21. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    22. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    23. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    24. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150
    25. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    26. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    27. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    28. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
    30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
    33. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    34. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    35. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
    37. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    38. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    39. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    40. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816

    2. 110cm
    1. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
    2. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    3. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-005
    4. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    5. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    6. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    7. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    8. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    9. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    10. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    12. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    13. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    14. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    15. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    16. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
    17. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    18. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    19. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
    20. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    21. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    23. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    24. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    25. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    26. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    28. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    29. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    30. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    31. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    32. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
    33. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    34. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    36. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    37. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    38. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    39. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    40. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137