ERJ - esteratsastuskilpailut 24.03.2018

Yleistä

  • Päivämäärä 24.03.2018
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.02.2018
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. 110cm 40/40 TT
    2. 110cm 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla ERJ531-540 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. 110cm
    1. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    2. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    3. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    5. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    7. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    8. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    9. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    10. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    11. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150
    12. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
    15. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    16. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    17. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    18. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    19. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    20. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    21. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    22. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    24. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
    26. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    27. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    28. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    29. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    30. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    31. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
    32. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    33. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    34. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    35. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    36. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    37. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    38. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    39. Tuulia T. (VRL-00084) - Riekontorpan Sävellahja VH17-018-0947
    40. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199

    2. 110cm
    1. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-005
    3. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    4. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    5. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    6. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    7. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    8. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    10. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    11. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    12. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    13. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    15. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    16. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    17. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    18. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    19. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    20. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
    22. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    23. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    24. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    25. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    26. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
    27. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    29. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
    31. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    32. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    34. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    35. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
    36. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    37. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    38. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    39. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    40. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618