ERJ - esteratsastuskilpailut 21.03.2018

Yleistä

  • Päivämäärä 21.03.2018
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 12.02.2018
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Arvontatapa lyhyt arvonta
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 40 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 4 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. 110cm 40/40 TT
    2. 110cm 40/40 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla ERJ531-540 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. 110cm
    1. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    2. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    3. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    5. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    6. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    8. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    9. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    10. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    11. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    12. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    13. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    14. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    15. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    16. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    17. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    18. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150
    19. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    20. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kuunliekki VH17-018-0691
    21. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    22. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
    24. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    25. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Riekontorpan Sävellahja VH17-018-0947
    27. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    28. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    29. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    31. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    32. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    33. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    34. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    35. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    36. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuusniemen Voinipsu VH17-018-0597
    37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    38. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    39. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    40. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417

    2. 110cm
    1. tvisha (VRL-01671) - Jäämarja VH18-018-0132
    2. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501
    3. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-005
    5. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
    6. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
    7. leah (VRL-11523) - Leafocean Zei VH13-031-0494
    8. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
    9. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
    10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Tulikettu VH18-018-0134
    11. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
    12. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
    13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka
    14. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
    15. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014
    16. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy VH17-018-0663
    17. Natalia PK (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
    18. Hapero (VRL-06115) - Kuolonkirkas VH17-018-1874
    19. miivi (VRL-13320) - Valonsäde
    20. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151
    21. leah (VRL-11523) - Oldfinion Stark Camilla VH16-013-0127
    22. Enni (VRL-09601) - Vähäpellon Unelias VH17-018-1618
    23. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
    24. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
    25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
    26. leah (VRL-11523) - Goldenbrim Spocae VH17-029-0115
    27. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
    28. Cannabia PK (VRL-00033) - Lootuskukka VH14-018-1915
    29. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
    30. Cannabia PK (VRL-00033) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821
    31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
    32. Enni (VRL-09601) - Syrjän Metsähiisi VH17-018-1374
    33. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Odessa VH17-018-1698
    34. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja
    35. Cannabia PK (VRL-00033) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303
    36. Cannabia PK (VRL-00033) - Surusydän VH14-018-1447
    37. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
    38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
    39. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190
    40. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951