ERJ - esteratsastuskilpailut 16.04.2017

Yleistä

  • Päivämäärä 16.04.2017
  • Viimeinen ilmoittautumispäivä 09.03.2017
  • Vastuuhenkilö tvisha (VRL-01671)
  • Järjestyspaikka Mörkövaara (MRKV4038)
  • Tulokset arvotaan lyhyt arvonnalla (arvontakone)
  • Rajoitukset

  • Luokkiin otetaan max. 30 ratsukkoa
  • Ratsastajalta max. 3 hevosta/luokka
  • Yksi hevonen saa osallistua max. kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
  • Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
  • Kilpailut ovat avoimet kaikille
  • Luokat

    1. 90cm 30/30 TT
    2. 100cm 30/30 TT
    3. 110cm 30/30 TT
    4. 110cm 30/30 TT

    Osallistuminen

  • Sähköpostitse osoitteeseen tttvisha@gmail.com
  • Otsikolla ERJ121-130 (Osallistut samalla 10. avoimeen kilpailuun)
  • Muodossa:
    Luokka nro
    Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
  • Osallistujat

    1. 90cm
    1. tvisha (VRL-01671) - Pilvenpisara
    2. Tuulia T. (VRL-00084) - Vattupuskan Hihittäjä VH16-018-2283
    3. VP (VRL-14355) - Kuusniemen Hermiina VH17-018-0199
    4. misery. (VRL-01080) - Rhosneigr Meredyth
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Kentlemannikuvitelma
    6. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merliina VH16-018-2472
    7. Eigra (VRL-06934) - FGW Deinir Cothi
    8. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Tervasuukko
    9. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Pantteri VH17-018-0280
    10. Milja (VRL-00692) - Koistilan Kaneliomena VH17-018-0344
    11. VP (VRL-14355) - Tuulenpesän Halinalle VH17-018-0189
    12. Tuulia T. (VRL-00084) - Rönsyrölli VH16-018-1585
    13. PJ (VRL-14469) - Fiktion Morten
    14. Eigra (VRL-06934) - Cyfriniwr Geneth
    15. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Taskuvaras VH17-018-0292
    16. Lissu T. (VRL-12701) - Lepakonnaaraaja
    17. Lissu T. (VRL-12701) - Ruttoruhtinas
    18. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Klassikko
    19. Uppe (VRL-11253) - Hirvikallion Hedda
    20. misery. (VRL-01080) - Kärmeniemen Hippakeisarinna VH16-018-1888
    21. felissa (VRL-04000) - Sadan Merkkari VH16-018-2808
    22. Otterley (VRL-12757) - Preeria
    23. Milja (VRL-00692) - Kermakaneli VH16-018-2804
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kaukamoinen VH16-018-2644
    25. Lissu T. (VRL-12701) - Kalvankehrääjä
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Voimuumi VH16-018-2473
    27. misery. (VRL-01080) - Noitavaino VH16-018-0720
    28. Tuulia T. (VRL-00084) - Renanssi VH14-018-0575
    29. Veera Ruusula (VRL-14299) - Kuutamolaukka VH16-018-0022
    30. Eigra (VRL-06934) - Arian Ceirios

    2. 100cm
    1. misery. (VRL-01080) - Aaton Aarre VH16-018-0719
    2. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Tervasuukko
    3. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Riimitys VH17-018-0170
    4. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906
    5. Uppe (VRL-11253) - Hirvikallion Hedda
    6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumo
    7. VP (VRL-14355) - Turmeltajan Rimunti VH17-018-0291
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Atomiinus VH16-018-2653
    9. Eigra (VRL-06934) - Kenfig Cath Ddu
    10. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Wohkia
    11. misery. (VRL-01080) - Kastanjan Noitaharmi VH16-018-0717
    12. Eigra (VRL-06934) - Gwalch Cellwair Caru
    13. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vipinäkinttu VH17-018-0241
    14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kismiina VH15-018-2557
    15. misery. (VRL-01080) - Tiilikan Pihkassa
    16. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Pantteri VH17-018-0280
    17. Ninni H. (VRL-05766) - Kentlemannikuvitelma
    18. Eigra (VRL-06934) - Arian Terrwyn
    19. Otterley (VRL-12757) - Vähäpellon Klassikko
    20. Veera Ruusula (VRL-14299) - Mörkövaaran Talviyö VH17-018-0126
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merliina VH16-018-2472
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Voimuumi VH16-018-2473
    23. Otterley (VRL-12757) - Preeria
    24. VP (VRL-14355) - Turmeltajan Surusointu
    25. Lissu T. (VRL-12701) - Koistilan Wonkaaja
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
    27. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Kuuraketti VH17-018-0355
    28. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Helmiäinen VH17-018-0290
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Harmorhia
    30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kuisku

    3. 110cm
    1. misery. (VRL-01080) - Kisälli VH15-018-0676
    2. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    3. Otterley (VRL-12757) - Mörkövaaran Talviuni
    4. sarqquu (VRL-04374) - Priton Vissarion VH17-039-0003
    5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
    6. Eigra (VRL-06934) - Arian Breinn Teigr
    7. misery. (VRL-01080) - Ukon Taikanumero VH16-018-1284
    8. Sussu (VRL-12636) - Colorado French VH14-029-0449
    9. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Rovioruoja
    10. misery. (VRL-01080) - Moon Huliwili
    11. sarqquu (VRL-04374) - Priton Roksana VH17-039-0002
    12. dookie (VRL-04373) - Keskiyön Kauhia Kummitus VH14-018-2015
    13. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    14. sarqquu (VRL-04374) - Lada
    15. Lissu T. (VRL-12701) - Verjhorha
    16. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657
    17. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
    18. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen
    19. Eigra (VRL-06934) - Arian Syvwlch
    20. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Tuonenkukka VH15-018-2411
    21. Sussu (VRL-12636) - What A Glint VH16-244-0014
    22. dookie (VRL-04373) - Rohkean Apollo VH16-018-0081
    23. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
    24. Eigra (VRL-06934) - Arian Crystin
    25. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
    26. Tuulia T. (VRL-00084) - Kekriyön Kaamia Kavaljeeri VH16-018-2548
    27. Sussu (VRL-12636) - Ria van de Istria VH15-029-0412
    28. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
    30. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549

    4. 110cm
    1. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Tuonenkukka VH15-018-2411
    2. misery. (VRL-01080) - Dunaway Codrick
    3. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Tähtimö
    4. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242
    5. sarqquu (VRL-04374) - Priton Vissarion VH17-039-0003
    6. dookie (VRL-04373) - Keskiyön Kauhia Kummitus VH14-018-2015
    7. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Viima
    8. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Kuolonsyöjä VH16-018-2501
    9. sarqquu (VRL-04374) - Priton Roksana VH17-039-0002
    10. Sussu (VRL-12636) - What A Glint VH16-244-0014
    11. Uppe (VRL-11253) - Kuuralehdon Ruusa
    12. Sussu (VRL-12636) - Colorado French VH14-029-0449
    13. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
    14. misery. (VRL-01080) - Turmeltajan Lumokato VH16-018-2511
    15. Eigra (VRL-06934) - Arian Crystin
    16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kuuraparta
    17. Uppe (VRL-11253) - Vähäpellon Tuumas
    18. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Rovioruoja
    19. tvisha (VRL-01671) - Moon Suklaahippu
    20. Sussu (VRL-12636) - Ria van de Istria VH15-029-0412
    21. Eigra (VRL-06934) - Arian Syvwlch
    22. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kauhutarina VH16-018-2615
    23. sarqquu (VRL-04374) - Lada
    24. misery. (VRL-01080) - Yolanda VH14-031-0907
    25. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Eituumitään VH16-018-2500
    26. Eigra (VRL-06934) - Arian Breinn Teigr
    27. dookie (VRL-04373) - Rohkean Apollo VH16-018-0081
    28. Miia (VRL-13534) - Hortensian Mielenvikainen
    29. Lissu T. (VRL-12701) - Verjhorha
    30. Otterley (VRL-12757) - Mörkövaaran Talviuni